neděle 13. září 2015

Cool kids

Zjistila jsem že jsem hrozný pako... Mám totiž problém s tim co bych si tak nějak přála nebo představovala a s tím jak se to stýká - nebo naopak rozchází - s realitou... No a pak jsem z toho nešťastná... Z toho že se mi neplní něco co jsem si jen tak vymyslela... Je to ale vlastně hrozná blbost protože kvůli tomu zapomínám oceňovat to co mi život přináší ačkoliv je to super! 
Takže třeba... Chtěla bych mít cool kamarády a chodit na cool místa a do těch správnejch cool klubů - protože by mi to prostě přišlo cool chápete? Možná nechápete protože to je vlastně děsná blbost... Já jsem totiž ve skutečnosti docela introvert a nemám ráda trávit čas s tunou cool lidí se kterýma si ale nemám co říct... Já totiž tak nerada jen tak tlachám! A i když bych se s někým chtěla začít bavit tak prostě nevím jak na to... Vlastně ani udržovat takový ty kamarádský vztahy neumim... Nezodpovězené "Jak se máš?" zprávy na fb budiž mi svědkem... 
Vlastně mi stačí ti moji nejbližší... Můj milovaný F. který je prostě úžasný... Kamarádka se kterou můžu probrat úplně všechno chápe že mi někdy trvá odepsat a ještě spolu můžeme vyrazit na rande ve čtyřech... Kamarádka která je asi nejchytřejší člověk co znám a vždycky je ready vyslechnout si všechny problémy... Možná to není cool a naleštěný ale je to opravdový! 
Co ale rozhodně je cool jsou tyhle krásný šaty z COSu :) Koupila jsem si je v Berlíně a mám z nich hroznou radost! Taky jsem si tohle léto pořídila svoje první Tomsky a jsou sice super ale hrozně se špiní... Bleděmodrá není nejlepší barva bot no... 

Povězte mi jaké jsou vaše traumata ve styku s lidma! A máte taky někdo takový problém se kamarádit? 

Mimochodem koukám že jsem sem nic nepřidala víc jak měsíc... Ale nebojte je to jen proto že si užívám :) Byli jsme s F. na dovolené ve Španělsku a bylo to skvělý! No a jinak se prostě neděje nic moc cool chápete? 

Mějte se skvěle!
Alice

10 komentářů:

 1. Já strašně nerada telefonuju, všechno co můžu tak se snažím vyřídit přes messenger nebo přes sms ale telefonování je děsný. Ten okamžik když to někdo zvedne a zničehonic se ozve hlas mě strašně děsí a většinou zapomenu co jsem chtěla říct.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ha to mám taky! snažim se s tim bojovat - třeba v práci mi to nevadí...

   Vymazat
 2. Tady ti to moc sluší a máš úplně super vlasy!

  OdpovědětVymazat
 3. zase Ti to moc sluší! :) docela se mi podařilo eliminovat takové ty "kamarády", se kterými to bylo o ničem, takové to tlachání a nic z toho, člověk neměl pocit, že se něco nového dozvěděl, že ho to nějak obohatilo, a navíc jsem přišla domů s hlavou jako pátrací balon. i když jsem extrovert, tak vzhledem k tomu, kolik denně ve své práci potkám lidí, jsem ráda, že buď trávím volný čas sama, s badboyem nebo opravdovými přáteli.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tlachání no...děs! já mám právě taky lidí dost z práce no... a děkuju moc Terko!

   Vymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 6. jezis, tobe to slusi!!
  tvuj blog byl jeden z prvnich, ktere jsem zacala sledovat.. jeste si mela living in wonderland. a hrozne ses zmenila, nejen vzhledove, ale prijde mi i vnitrne. cisi z tebe takova vyrovnanost! :)

  Lost in Cyprus

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. děkuju vážím si toho! a to je teda dobře že jsem se změnila být furt takový tele jako v 21 když jsem to zakládala to by byl děs :D

   Vymazat